Menu
  • Дома
  • Вести
  • Audi RS5 Sportback: И Дедо Мраз заслужува подарок, зарем не?

Дедо Мраз вредно работи, па и тој заслужува подарок, нели? А зошто тој подарок да не е во форма на Audi RS5 Sportback со 450 коњски сили?

Погледнете го овогодинешното новогодишно видео од Audi – верувајте ни, вреди!

( Превземено од carclub.mk )