Menu
 • Дома
 • Alatki
 • KS TOOLS
 • 918.0216 – СЕТ БИТОВИ 216 ПАРЧИЊА ХРОМИРАН 1/4” , 3/8”, 1/2”

918.0216 – СЕТ БИТОВИ 216 ПАРЧИЊА ХРОМИРАН 1/4” , 3/8”, 1/2”

SKU:
918.0216
Category:
view all details

Price

15,770ден

Quantity

- +

Total

15,770ден

0 reviews

Compare

На залиха

Опис

KS TOOLS

  Прашање за производот
  Прегледи (0)

  Be the first to review “918.0216 – СЕТ БИТОВИ 216 ПАРЧИЊА ХРОМИРАН 1/4” , 3/8”, 1/2””

  • There are no reviews yet.