Menu

BT160100 – ПНЕВМАТСКИ ПИТОЛ 1/2” 1450 Nm

SKU:
BT160100
Category:
view all details

Price

4,700ден

Quantity

- +

Total

4,700ден

0 reviews

Compare

На залиха

- +

Опис

BRILIANT TOOLS

    Прашање за производот
    Прегледи (0)

    Be the first to review “BT160100 – ПНЕВМАТСКИ ПИТОЛ 1/2” 1450 Nm”

    • There are no reviews yet.